o nás

O nás

Potrebujete betónovú podlahu? Zavolajte nás !

Sme fyzické osoby podnikajúce na základe živnostenského oprávnenia, s 25 ročnou praxou na Slovensku i v zahraničí, nie sme zamestnancami žiadnej firmy či korporácie. 

Sme skupina jednoduchých robotníkov, ktorí sú schopní dodať kompletnú a kvalitnú výrobu pancierovej betónovej podlahy (hladený betón). Máme vlastné strojové vybavenie. Vy zavoláte a my prídeme. Nepotrebujete subdodávateľa, sme flexibilní, ochotní poradiť, bez problémov sa prispôsobíme podmienkam i požiadavkám.

Každý jeden z nás má množstvo pracovných skúseností na stavbách a rôznych projektoch, pracovali sme pre rôzne firmy s konkrétnym zameraním, pričom sme neskôr získali stálu klientelu a daní klienti nás radi vyhľadávajú dodnes a nechávajú si od nás vyrobiť kvalitné betónové podlahy, či už sú to veľké projekty pre firmy, alebo aj menšie zákazky pre súkromné osoby. Naše skúsenosti pretavíme do perfektného spracovania, k spokojnosti klientov. Nie sme ako veľké korporátne spoločnosti, ktoré Vám dodajú cenovú ponuku a viac sa s Vami nebavia. S nami sa viete dohodnúť na možnostiach, cene, presnom čase dodania, všetko Vám vysvetlíme a dodáme všetok potrebný materiál, prinesieme si vlastné stroje a prispôsobíme sa Vašim požiadavkám. 

1400+

Spokojných zákazníkov

1260+

Úspešne dokončených a odovzdaných projektov

25

Rokov skúseností

Náš tím

Naši špecialisti

Marián
Hajko

Martin
Hajko

Ivan
Hajko

Ladislav
Hudáček

Tomáš
Kunik

Vladimír
Varga

Výhody spolupráce

Spokojnosť zákazníka je pre nás veľmi dôležitá. Dôraz kladieme na kvalitu našich služieb, používame modernú technológiu a trváme na dodaní kvalitného materiálu. Práce vykonávame a odovzávame načas a podľa presných požiadaviek zákazníka.